Esenler kombi servisi hizmeterimiz

ESENLER KOMBİ SERVİSİ 0212 536 66 76
Tüm marka ve modellerin esenler ve civarında kombi servisi hizmeti verilmektedir, sektörün lideri firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz.

Vizyon
Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmektir.

Misyon
Misyonumuz; araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerin dünya standartlarında, çevre dostu ürünleri sektörle buluşturmaktır.

esenler-kombi-servisi-1
esenler-kombi-servisi-1

Kalite Politikası
Esenler Kombi Servisi "KOMBİ SERVİSİNDE HIZLI ÇÖZÜM" sloganıyla, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.
Küçükçekmece Kombi Servisi; 1999 yılından itibaren sektörde kombi arıza, petek temizliği ve parça garantili kombi servis hizmeti vermektedir. Ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin saygın servis markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya devam etmekteyiz.

esenler-petek-temizleme-yikama
esenler-petek-temizleme-yikama

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Kombi Servis; sektörde yeni eğilim ve yenilikleri öngörerek tüm servis ve hizmet süreçlerini sürekli geliştirmektedir. Yenilikçi çizgisi ile modern servis ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Küçükçekmece Kombi Servisi, aynı zamanda sektörde standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

İstanbul’un tüm noktalarında görev yapan teknisyen elemanlarımız kombi arızalarınızda cihazlarda oluşan tüm arızaları gidermek için haftanın 7 günü 24 saat boyunca çalışmaya devam etmektedir.

esenler-petek-yikama-1

Esenler Petek Temizliği;

Esenler Petek Temizliği; Petek Temizliği Petek temizliği yaptırmak için, peteklerinizi söktürmeyin. Asit ve benzeri gibi malzemelerle yıkanmasına izin vermeyin. Kullanılacak kimyasal ilacın özelliklerini...
esenler-kombi-bakimi

Esenler kombi bakımı;

Esenler kombi bakımı; Bakım Kombinizin sağlıklı çalışması için düzenli bir periyodik bakımlarını uzman servis tarafından yapılmalı. Beş ay boyunca aralıksız çalışacağından...
esenler-kombi-servisi

Esenler kombi servisi;

Esenler kombi servisi; Servis Sultangazi'nin tüm noktalarında aktif olarak görev yapan mühendislerimiz cihazlarda oluşan tüm arızaları gidermek için haftanın 7 günü 24 saat boyunca...
TOP SERVİS ARAMA BUTONU